Termillä ei löydetty valmiita ehdotuksia hakusanalle. Voit kuitenkin suorittaa haun painamalla enteriä tai klikkaamalla haku-painiketta.

Teoriaryhmät lukuvuosi 2017-2018


Opettajana Markku Huhtala, ellei toisin mainita.

IKAALINEN

Maanantai

Peruskurssi 3 klo 15.15.-16.45
Keso Veli-Matti
Koponen Maisa
Lepistö Tuomas
Lindeman Ella-Sofia
Määttä Manu
Saaranen Juuso

Peruskurssi 1 klo 16.45-17.45
Harju Nanna
Järvinen Inari
Kariaho Venla
Kuusijoensuu Nooa
Mäkelä Anna-Kaisa
Niemenmaa Meeri
Sillanpää Daniel
Teräväinen Luukas
Viitaniemi Martti

Peruskurssi 2A klo 17.45-19.00
Järvinen Ellen
Laakso Kaisa
Maanavilja Hanna
Papunen Maria

Peruskurssi 2B klo 19.00-20.15
Katajamäki Claudia
Koskiniemi Eveliina
Liukkonen Vili
Suominen Oona

Tiistai

Peruskurssi 2A klo 15.15.-16.30
Harjuntausta Venla
Hirvijoki Akusti
Härmä Paavo
Järvinen Raakel
Kalli Roosa
Niemi Konsta
Wallin Wilmiina

Peruskurssi 2B klo 16.30-17.45
Kariaho Niilo
Kuusijoensuu Saga
Pulkkinen Aino
Viitaniemi Maiju
Vuorela Aura

Peruskurssi 3 klo 17.45-19.15
Kulmala Ella
Kuusela Kaisa-Maria
Lehto Emilia
Papunen Henrik
Talonen Aino
Välimäki Johanna

Torstai

Musiikin perusteet D klo 19.00-20.00
Keso Mari
Vähätalo Olivia
 
PARKANO

Maanantai

Peruskurssi 1 klo 15.00-16.00 op. Jukka Lehtinen
Liesjärvi Anni
Pystykoski Reetta
Riihimäki Sanni
Rinnetmäki Alina
Seppälä Ellen
Soikkeli Veikka
Viitanen Nina
Välisalo Vilma

Keskiviikko

Peruskurssi 1 klo 15.15-16.15
Autio Sanni
Autiosalo Neea
Haukkala Eetu
Heikkilä Daniel
Holma Pulmu
Jimenez Gaizka
Kulovesi Inka
Kuronen Oona
Kärkölä Riikka
Paju Lisete

Peruskurssi 1 klo 16.15-17.15
Honkanen Ninja
Kalva Miron
Kaskenviita Mikael
Kirjonen Niko
Loukiainen Vilma
Myllymäki Maiju
Niemi Neea
Rasku Jonne

Peruskurssi 2B klo 17.15-18.30
Isoaho Enni-Sofia
Kärkölä Sanna
Kärkölä Ulla
Niemi Anni
Sartolahti Emma-Maria
Sivula Jelena
Toivola Ella

Musiikin perusteet D klo 18.30-20.00
Autio Vilma
Kallioniemi Hanna
Rantala Markus

Torstai

Peruskurssi 3 klo 17.00-18.30
Kauppila Laura
Koivisto Emmi
Koskinen Josefina
Rantala Eero
Riihimäki Julia
Rinneheimo Elisa
Salomäki Emilia
Viitaharju Olivia

Perjantai

Peruskurssi 3 klo 15.15-16.45 op. Birgitta Äijälä
Ahlgren Kristiina
Friman Aada-Kaisa
Heinimäki Tiltu
Jokinen Aukusti
Kannosto Veeti
Ranta-Knuuttila Meea-Maria
Rustari Olivia
Suomilammi Eetu
Törmä Iida-Maria
Valli Juuli
Viitaharju Vilmiina

KIHNIÖ

Torstai

Peruskurssi 1 klo 14.15-15.15
Aho Nina
Huhtala Jasmin
Kangasmaa Atte
Laine Veetu
Lepistö Lumi
Lepistö Sara
Perälä Olivia
Välimäki Milla

Peruskurssi 2B klo 15.15-16.30
Hirviniemi Minka
Koivula Miia
Niemi Matti
Rintamäki Jesse
Roosimägi Toomas
Shemeikka Olivia
Soininen Joona


Toiminnan takaa Netland AppRunner Kirjaudu ylläpitotilaan etätyötunnuksellasi